Nářadí-BD.cz

Záruční politika Black & Decker

Společnost Black & Decker si je vědomá kvality svých výrobků a proto nabízí výjimečnou záruku. Tato záruka je nadstandardní a žádným způsobem neomezuje zákonná práva spotřebitele. Tato záruka je platná ve všech členských zemích EU a krajinách Zóny evropského volného obchodu EFTA.

Pokud se objeví jakákoliv materiálová nebo výrobní vada na Vašem výrobku Black & Decker v průběhu 24 měsíců od data zakoupení přístroje, zaručíme Vám bezplatnou výměnu chybných částí, opravu výrobku, případně, podle našeho uvážení, bezplatnou výměnu přístroje za následujících podmínek:

  • Přístroj nebyl používaný ve výrobě, na profesionální účely a nebyl pronajímaný.
  • Přístroj byl používaný a udržovaný v souladu s návodem k obsluze.
  • Přístroj nevykazuje žádné příčiny poškození způsobené opotřebováním, pádem, anebo zásahem cizích předmětů.
  • Opravy nebyly prováděny jinými osobami než techniky autorizovaných servisů Black & Decker.

Pokud chcete výrobek reklamovat, musíte prodejci nebo pracovníkovi servisu předložit originál dokladu o koupi a Váš výrobek musí mít označení CE, viz obrázek níže.

Veškerý poprodejní (záruční i pozáruční) servis výrobků zajišťuje společnost BAND SERVIS CZ s.r.o..

BAND SERVIS CZ s.r.o.

K Pasekám 4440
760 01 Zlín
tel.: 577 008 550-1, e-mail: bandservis@bandservis.cz.

Servis poškozeného výrobku můžete zajistit i bez nutnosti jeho zasílání poštou, a to prostřednictvím sítě sběrných středisek, která mohou být v blízkosti vašeho bydliště. Aktuální seznam sběrných míst najdete zde.

Údaje zde uvedené jsou pouze informativního charakteru a společnost Band Servis CZ s.r.o. není naší provozovnou ani dceřinou či mateřskou společností.